Canada K

CUAET: із України в Канаду. Соціальна допомога. Резюме. Пошук роботи. Англійська для новоприбулих.

Інтерв’ю за кадром.
Частина 2.

Бесіда із дівчиною Катьою з України, яка прилетіла в Канаду у місто Реджайна провінції Саскачеван на початку травня за програмою CUEAT.
Наша гостя ділиться своїми враженнями про Канаду, а також власним досвідом співпраці із організаціями соціальної допомоги для новоприбулих, розповідає про пошук роботи, курси англійської та оформлення одноразової допомоги українцям-newcomers в Канаді.

Відео буде корисне для тих, хто тільки робить перші кроки в оформленні паперів, та для тих, хто нещодавно вже прилетів в Канаду за програмою CUEAT.

Парки та вулиці міста Реджайни,
Buffalo Pound Provincial park у провінції Саскачеван.

Приємного перегляду!
—————————————

5 комментариев

  1. Класна ідея робити отакі відео огляди і ділитися інформацією. Розумію, що тут інформація з власного свцдого досвіду. Проте є багато невеликих неточностей, зокрема, щодо діаспори, українських організацій, місцевої громади. Це нормально для новоприбулих, адже не можна знати все відразу. Проте усім, хто дивиться це відео — шукайте більше інформації.

  2. Добрий день, дякую за відео,а багато українців в Реджайну?

  3. Дякую за корисну інформацію! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно десь реєструватися або робити заявку, щоб отримати допомогу в food bank?

Комментарии закрыты.