qa

SAZANOVICH

Покупка первой машины в Канаде. Разговор с продавцом диллершипа.

В этом видео поговорили с Алексеем (Alex Kubyshkin) который работает в диллершипе и продает Б/У автомобили в канадском городе Калгари.

Контакт Алексея —
n

Наши координаты в соц. сетях:
Instagram:

LinkedIn:
/
/

Батальён Кастуся Каліноўскага
Telegram: s
Instagram:
Facebook: s
Twitter:
TikTok: s

17 комментариев

 1. Приветствую! Спасибо за видео! Полезное! Марине Фурман привет!

 2. Очень полезное видео! Я в своё время также по рекомендации Александра обращался к Алексею за советом по покупке авто.

 3. Хочу звернутись до тих, хто почув , що не можна купити норм машину за 2к(що це буде відро). Не завжди так. Зараз дуже багато хто хоче допомогти українцям. Розповім на своєму прикладі . Чоловік їздив по диллершипам дивитись на машини, познайомився з диллером канадцем, тей як зрозумів що мій чоловік українець— захотів йому допомогти з покупкою машини. Він запропонував йому свої послуги але без дилерських націнок. Спочатку — він сказав що купив на аукціоні машину за 1200 і продати він йому може її за цю ж ціну, плюс якщо потрібно щось лагодити — він це зробить теж без націнок(тільки деталі, за роботу нічого) .
  І другий варіант — це в нього в наявності був джип шевроле в ідеальному стані (без ржавчини , справний, нею володів дідусь який добре за нею доглядав, 200 000 пробігу) за $2300
  Тобто, не втрачайте надію на пошуки нормальної машини за невеликі гроші, бо ми також думали що покупка машини для нас вдарить сильно по гаманцю

  Дякую за відео і за підтримку 💙💛

 4. Люблю Сазановечей без политики 🥰🥰🥰

 5. Классное видео, очень много полезной информации!!!

 6. Хорошее видео 👍 а про страховку можно отдельное видео, от чего зависит цена. Я слышал, что Х5 может дешевле обходиться, чем мазда 3

 7. Чудове відео, повно корисної інформації.
  А можна сайт чи назву дилерської Олексія?

 8. Видео супер, но про электро авто ни слова не сказали. Есть ли инфраструктура, как часто их используют и тд

 9. Спасибо большое за это видео! Я как раз планирую с сыном ехать в Калгари и очень переживаю насчёт покупки машины. Будем обращаться к Алексею. Спасибо за информацию, очень ценно!

 10. Снимите лучше ролик про ваш новый форд бронко. Будет намного интереснее.

 11. Очень полезное видно — повторю посты предыдущих авторов! Спасибо!

 12. Я зовсім не впевнений що багато з тих хто зараз приїде в Канаду зможе тут адаптуватись та залишитись, а особливо ті хто військово зобов'язаний та виїхав з України після 24 Лютого. Бачу я відгуки про таких "біженців", таким краще пережити війну десь в Європі та повернутись в Україну. Потім буде набагато гірше та важче повертатись з Канади в Україну та розносити по всьому світу як погано жити в Канаді. А купляти brand new машину я їм тим більше не рекомендую, даже їхніх "шальних" грошей не вистачить на життя в Канаді.

 13. спасибо за видео! было бы интересно послушать о растаможке машины в Канаде из Украины.

 14. Было бы полезно услышать, про перевозку авто в контейнере со своей страны, целесообразно ли таким заниматься. Спасибо за видео!

Комментарии закрыты.