Контейнерные разборки в США

Старовинні та рідкісні ножі в контейнері морського піхотинця

Чи можливо заробити на аукціоні контейнерів в США? В циклі своїх відео ми спробуємо дати відповідь на це питання і освітити його максимально прозоро.
Наша задача: розвинути бізнес на аукціоні контейнерів. Знаходити, оцінювати та продавати всі цінні речі. Біжутерія, золото, діаманти, антикваріат, техніка, рідкісні монети та багато іншого.

Всім успіхів у Ваших починаннях і приємного перегляду

Наш email:
[email protected]

Instagram
/

Facebook
/>
——————————————————————————————————————-

Возможно ли заработать на контейнерах в США? В цикле своих видео мы попробуем ответить на этот вопрос и осветить его в деталях сделав это максимально прозрачно.
Наша задача: развить бизнес на аукционе заброшенных контейнеров. Находить, оценивать и продавать все ценные предметы. Бижутерия, золото, бриллианты, антиквариат, техника, редкие монеты и многое другое

Всем успехов в начинаниях и приятного просмотра

Наша почта
[email protected]

Instagram
/

Facebook
9

25 комментариев

 1. Я Беларусь. И язык не имеет значения . Жаль что ты тоже скатился в эту яму….

 2. Остаюсь вашим подписчиком, абсолютно согласна с вашим желанием говорить на ридной мове. Мне стыдно и гадко за мою страну и наш народ. Простите меня, верю в вашу победу. Спасибо вам, вы на стороне правды.

 3. Дякую за українську мову, супер.

 4. Право каждого говорить на своём языке. Я тебя понимаю и продолжаю смотреть…

 5. время всё поставит на свои места и ты ещё будеш просить прощения за своё предательство перед народом донбаса

 6. Давно пора розмовляти і не встидатись свого рідного.
  А хто не розуміє — нехай вчить.
  Я на чотирьох вільно розмовляю і ще розумію практично всі мови нашої слов'янської групи.
  Бути патріотом не встидно, встидно не вчитись та не розвиватись..

 7. жаль.что и здесь политическая подоплека почувствовалась.

 8. Как же-ж?!? Как же-ж?!? Інколи писати росіянською буде наче не з руки))), щож…прощавай, "язьік"!!!
  Рєспект, мій добрий друже!

 9. Интересно чем мы которые знают русский язык провинились.давно с вами.я так понимаю простые люди которые вообще не живут в России тоже виноваты??? Канал ваш,ваше право!

 10. Отписываюсь,но не из-за языка! Не ожидала от вас высказывания по поводу войны,думала что ваше хобби для нас тоже какой то отдых.но увы,и вы туда же!

 11. Ох, як довго я чекала. Нарешті українською. Молодці! Подивлюсь ще щось допишу.

 12. чувак, ну тепер точно перестаю тебе дивитися-ні, не тому що перейшов на мову, якого не існує (і який я знаю досконало, так як свого часу навчався у Львові у вищому військово-політичному ордена Червоної Зірки училище, і яке закрили такі ось як ти, укропи-русофоби в 1993. А все що руйнує у вас Росія, коли то дала вам сама ж Росія в особі СРСР. Тепер побудуйте дійсно своє, а те, що було, побудувала Росія з нуля, після того, як Гітлер, ваш нинішній друг, зруйнував дощенту. живи з цим, чувак). Я перестаю тебе дивитися саме тому, що ти перейшов межу цікавого і вдарився в політику. коротше, фу.

 13. Дякую що перейшли на украиньску мову.

 14. А, что же ты «патриот» свалил? Депортировать на родину и в окопы и там пусть разглагольствует, легко сидеть за 1000 км и выставлять себя «патриотом» Ненавижу таких людишек, приспособленцев и мерзавцев. Привык рыться в грязи, так помоги, хоть окопы копать будешь, а не розыгрыши дешевые делать.

 15. Дуже дякуємо за рідну мову. А кому не подобається не дивіться. Хто зацікавлений переведе зі словником. Або почне вивчати українську мову))))

Комментарии закрыты.